• Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1927 twórców internetu
  Logowanie

  Error message here!

  Error message here!

  Resetuj hasło

  Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1927 twórców internetu
  Rejestracja

  Podaj adres e-mail, aby zresetować hasło.

  Resetuj hasło

  Powrót

  Close

  FAQ

  1. Brand Sabbath - co to?

  Jesteśmy serwisem, który zrzesza wszelkiego rodzaju influencerów, dajemy Ci możliwość zarabiania pieniędzy na swojej pasji i rozpoznawalności, pojawienia się wśród szerokiego grona osób z tej samej branży, jak również zdobycia nowych odbiorców. Stajemy się źródłem zarobków oraz wyszukiwarką aktywnych blogerów i vlogerów.

  2. Czy ja jestem influencerem?

  Tak! Jeśli posiadasz choć jedno medium, w którym ludzie oglądają lub czytają to, co masz do przekazania dla nas jesteś influencerem. Oznacza to, że możesz zarabiać! Nie musisz posiadać bloga, czy prowadzić kanału na YouTube i być dużą rozpoznawalną twarzą. Dla nas liczy się efekt, a tylko od Ciebie zależy ile jesteś w stanie zarobić.

  3. Czy muszę podawać adresy do swoich miejsc w internecie?

  Nie musisz, ale jest to bardzo przydatne z dwóch ważnych powodów:
  a) Osoby odwiedzające Twój profil będą mogły bezpośrednio do nich przejść, co może zaowocować kolejnymi obserwatorami.
  b) Ma to znaczenie podczas udziału w kampaniach - tylko te miejsca, które masz uzupełnione są brane pod uwagę przy kampaniach. Zmian można dokonać w Ustawieniach.

  4. Zarejestrowałem się - co dalej?

  Jeśli planujesz u nas zarabiać, to od razu uzupełnij w Ustawieniach swoje dane. Jest to niezbędne by brać udział w kampaniach. Rozejrzyj się po stronie i działaj! Kampanie są dostępne dla Ciebie od razu!

  5. Dlaczego by wziąć udział w kampaniach muszę podawać tyle danych?

  Jest to niezbędne do rozliczenia na podstawie umowy zlecenie oraz do wystawienia PITu, który zostanie do Ciebie wysłany na koniec roku.

  6. Czy moje dane są chronione?

  Tak, Twoje dane są potrzebne tylko do rozliczeń i nie przekazujemy ich nigdzie dalej.

  7. Na czym polegają kampanie linkowe?

  Każda kampania to gwarantowany zarobek, a w kampaniach linkowych może wziąć udział każda osoba! Wystarczy, że wygenerujesz link i opublikujesz go w którymkolwiek z podanych wcześniej miejsc. W Portfelu masz stały dostęp do statystyk, dzięki którym widzisz swoje wyniki. Pieniądze liczone są w sposób: ilość unikalnych przekierowań X ilość PLN za jedno przekierowanie = ilość zarobionych pieniędzy.
  Możesz brać udział w nieograniczonej liczbie kampanii na raz, a pieniądze ze wszystkich sumują się na koniec miesiąca.

  8. Na czym polegają kampanie wizerunkowe?

  Są to kampanie, w których ustalona jest z góry liczba influencerów. Wspólnie ze zleceniodawcą weryfikujemy osoby, które zgłosiły się do danej kampanii i dobieramy z tej puli najbardziej odpowiednich pod kątem wielkości zasięgów oraz tematyki. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wybrane zobaczysz proponowaną przez nas stawkę. Jeśli jest ona satysfakcjonująca - tworzysz materiał, jeśli nie - po prostu rezygnujesz, nie niesie to za sobą żadnych konsekwencji.

  9. Jak utrzymywać się dłużej na szczycie Strumienia Głównego?

  Twoje posty są pozycjonowane, co oznacza, że na długość przebywania w górnym obszarze Strumienia Głównego mają wpływ polubienia i komentarze. Warto więc zachęcać do lektury swojego wpisu jak najbardziej, by liczba osób, która przeczyta Twój post była jak największa.

  10. Czy publikowane przeze mnie materiały będą przez Was wykorzystywane?

  Nie, publikowane materiały, teksty, zdjęcia oraz materiały video są Twoją własnością. Wykorzystujemy zdjęcia z serwisu Instagram, ale z pewnością, jak wszystkie osoby, których zdjęcia pojawiły się na naszym profilu, zostaniesz wcześniej zapytany przez nas o zgodę.

  11. Jakie są minimalne wymagania by brać udział w kampaniach?

  Jedynym wymaganiem jest wiek - musisz mieć powyżej 16 lat. Poza tym nie ma żadnych minimalnych wymagań - od Ciebie zależy jak duże wyniki jesteś w stanie osiągnąć!

  12. Na jakiej podstawie system liczy zarobione przeze mnie pieniądze?

  Pieniądze liczone są w sposób: ilość unikalnych przekierowań X liczba PLN za jedno przekierowanie = ilość zarobionych pieniędzy. Stawka za jedno przekierowanie jest widoczna zawsze po lewej stronie opisu kampanii.

  13. Co z umową? Jak wyglądają rozliczenia za kampanię?

  Rozliczamy się co miesiąc między 4, a 10 dniem każdego miesiąca. Środki, które są wypłacane liczone są na podstawie ilości zarobionych pieniędzy w poprzednim miesiącu, jeśli przekroczyłeś 50 PLN. Niezbędna jest do tego Twoja akceptacje rachunku, który zostanie wyświetlony pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W przypadku, w którym uzbierałeś mniej niż 50 PLN wypłata przesuwa się na kolejne miesiące, aż do momentu, w którym ilość zarobionych łącznie pieniędzy wyniesie minimalną kwotę.

  14. Czy muszę brać udział w każdej kampanii?

  Nie, od Ciebie zależy do której kampanii chcesz dołączyć.

  15. Czy współpraca jest płatna?

  Wszystkie opcje na stronie są darmowe - masz tu zarabiać, a nie wydawać pieniądze.

  16. Czy mogę w trakcie kampanii zrezygnować z uczestnictwa?

  Oczywiście, nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami.

  17. Jak długo trzeba czekać na wypłatę po zakończeniu kampanii?

  Rozliczeń dokonujemy zawsze między 4, a 10 dniem kolejnego miesiąca w momencie, w którym ilość uzbieranych pieniędzy przekroczy kwotę minimalną 50 PLN.
  Niezbędna jest do tego również Twoja akceptacje rachunku, który zostanie wyświetlony pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

  18. Czy publikacje muszą się znaleźć w każdym miejscu, które mam uzupełnione w Ustawieniach?

  Nie, ale jeśli chcesz zarabiać muszą się znaleźć na choć jednym z tych miejsc.

  19. Jak długo trwa kampania?

  Każda kampania linkowa trwa do momentu wyczerpania środków lub do określonego czasu, który jest widoczny na samym końcu opisu kampanii. Przy każdej kampanii pojawia się procentowe wykorzystanie budżetu, więc masz pewność, czy nie dołączasz w momencie, w którym się wyczerpuje.

  20. Ile mogę zarobić?

  Tyle ile jesteś w stanie - górną granicą jest budżet przeznaczony przez zleceniodawcę na daną kampanię.

  21. Czy mogę sprawdzić jakie kampanie już zostały zakończone?

  Oczywiście - zarówno w kampaniach linkowych, jak i wizerunkowych istnieje historia, w której widać wszystkie zakończone wcześniej zlecenia.

  22. Od czego zależy ilość pieniędzy, które otrzymam za jedno przekierowanie?

  Jest to stała stawka dla każdego użytkownika, która jest ustalana na podstawie budżetu oraz ilości przekierowań, które chce osiągnąć klient. Zazwyczaj będzie ona wynosić kilkadziesiąt groszy.

  23. Jak mogę usunąć swoje konto?

  W ustawieniach jest odpowiedni do tego celu przycisk w miejscu “Usuwanie konta w serwisie BS”. Po kliknięciu pokazuje nam się informacja i usuwamy wszystkie Twoje dane.

  UWAGA

  Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie,
  skontaktuj się z naszym wsparciem: