• Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1918 twórców internetu
  Logowanie

  Error message here!

  Error message here!

  Resetuj hasło

  Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1918 twórców internetu
  Rejestracja

  Podaj adres e-mail, aby zresetować hasło.

  Resetuj hasło

  Powrót

  Close
  views Wyświetlenia profilu 1163

  DIWA

  Ostatnimi czasy, mam pewien problem z kobietami. Mianowicie dawno już nie spotkałem na swojej drodze żadnej, która byłaby ciekawa. Może mam pecha, może to ze mną jest coś nie tak, nie wiem. Czy są jeszcze na tym świecie kobiety inteligentne? Takie, które potrafią z siebie pożartować, na luzie,rozumiejące podteksty gdy się z nimi flirtuje? A nie obrażając się za każdym razem, gdy nie powiesz Jej że jest najpiękniejsza, najwspanialsza, naj,naj,naj...


  Momenty gdy droczycie się ze sobą, ale jesteście na tyle rozwinięci, że wiecie, że to tylko żarty, za którymi kryje się pożądanie lub miłość.
  Mam wrażenie,że ta cała nagonka o równości praw, o pozycji w dzisiejszym świecie kobiet, trochę płci pięknej niepotrzebnie namieszała w głowie. Wiele z nich zachowuje się dziś tak bardzo agresywnie i odrzucająco. Jak gdyby chciały coś całemu światu udowodnić. Jesteśmy twarde i niedostępne, nas nie wyrwiecie. Rozumiem grupkę przyjaciółek w kinie, chcą spędzić kulturalnie czas w swoim gronie. Może zostawiły swoich chłopaków w domu, więc nie życzą sobie żadnych interakcji z obcymi mężczyznami.

  Tylko na co liczą piękne panie, które ubierają się wyzywająco i ruszają w sobotę wieczorem do klubów? Siedzą z miną godną największej diwy i bije od nich wrogość. Takie, co nie odwzajemnią głupiego uśmiechu, kiedy koło nich przejdziesz. Zrobią minę w stylu: „ po co ten pajac się w ogóle na mnie patrzy?”
  To na co Ty liczyłaś i po co w ogóle tu przyszłaś??? - te odwieczne pytania zajmują moją głowę?
  Po co one przychodzą do miejsca, w którym jest mnóstwo ludzi , skoro nie chcą mieć z nimi do czynienia?
  Chyba zbyt popularne stało się u nich podejście patrz, ale nie dotykaj. Wrodzona wredota i skłonność do przekomarzania się z płcią przeciwną. Popatrz sobie buraczku, bo tylko to Ci zostało Nigdy mnie nawet nie dotkniesz śmierdzącym palcem.


  Żeby kogoś celnie zripostować, czy z humorem , czy to puszczając ciętą, trzeba mieć olej w głowie. Nie wystarczy tylko wyglądać. Kochane, o tym często zapominacie. No bo jak reaguje człowiek, który na dobrą sprawę rozumem nie grzeszy? Jest szorstki i przeprowadza ataki, bo na nic innego go nie stać. Człowiek inteligentny nawet jak powie pocałuj mnie w dupę,to w taki sposób, że to zrobisz. Prostak powie wprost, bo nic innego nie jest w stanie wymyślić.

  Ale może po prostu ja mam pecha, albo to ze mną jest coś nie tak ?