• Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1919 twórców internetu
  Logowanie

  Error message here!

  Error message here!

  Resetuj hasło

  Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1919 twórców internetu
  Rejestracja

  Podaj adres e-mail, aby zresetować hasło.

  Resetuj hasło

  Powrót

  Close
  views Wyświetlenia profilu 1242

  PORADNIK  Poradnik dla facetów, w jakie teksty u kobiet nigdy nie wierzyć. Są to wzmianki mające połechtać naszą męskość, pokazać nam jacy jesteśmy wyjątkowi. Tak naprawdę, kobiety które Ci to mówią, przed Tobą powiedziały to samo pięćdziesięciu innym naiwniakom.


  Pukasz pannę na pierwszym spotkaniu, lub w wersji lajt się całujecie. Oboje dobrze wiecie, że nie jest to zbyt stosowne ze strony damskiej, jakoś tak szybko doszło do stosunku płciowego. Wtedy pada magiczne ratujące zdanie, na które niestety często się nabieramy „Nie wiem jak to możliwe, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło” Ile razy słyszałem to hasło, opowiadane mi przez znajomych. Podnieceni, cali w skowronkach, chcieli dać mi do zrozumienia jak bardzo są pociągający, że tylko ich spotyka takie wyróżnienie. Laska nie mogła się oprzeć ich urokowi i jako jedynemu, JEDYNEMU na tej planecie, dała na pierwszym spotkaniu.

  Niestety, tak jak wspomniałem, przed Tobą było jeszcze pięćdziesięciu tych jedynych.
  Dobra faza jest też wtedy, jak ktoś podziela moje zdanie i opowiada mi: „Ty, ten Paweł to jest zjeb. Ta Aldona dała mu dupy na pierwszym spotkaniu, i powiedziała, że nigdy Jej się to nie zdarzyło, że to pierwszy raz. A wiesz co ten idiota zrobił? Uwierzył Jej i tak śmiesznie mi to opowiadał podniecony”. Po czym ten, z którym się widziałem i opowiadał mi historyjkę o Pawle, odwiedza mnie za miesiąc, lub dwa. Siada i mówi tak: „Nie uwierzysz. Poznałem taką Baśkę, dała mi na pierwszym spotkaniu. Trochę mnie do siebie co prawda zraziła, ale chyba będziemy spotykać się na stałe. Powiedziała mi...” No już nie będę tego przepisywał trzeci raz. Wiecie co mu powiedziała, a On oczywiście łyknął, jak Ona jego nasienie na pierwszym spotkaniu.  Kolejny tekst jest w stylu „moja jedyna miłość”. Do tego cwaniary wykorzystują jednak uniwersalne wytłumaczenie, gdyby coś poszło nie tak, z JEDYNĄ miłością życia, mianowicie: „Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą” Bardzo wygodne, no przecież jestem w związku z moją jedyną miłością, bo uważam ją za pierwszą.
  Kolejne powiedzenia na które trzeba uważać to:

  „dzień dobry”
  „kocham Cię”
  „jestem teraz u Kaśki”
  „że Cie nie opuszczę aż do śmierci”