• Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już twórców internetu
  Logowanie

  Error message here!

  Error message here!

  Resetuj hasło

  Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już twórców internetu
  Rejestracja

  Podaj adres e-mail, aby zresetować hasło.

  Resetuj hasło

  Powrót

  Close
  O stronie

   

   

  BRAND SABBATH

  BRAND SABBATH to połączenie wyszukiwarki najbardziej aktywnych polskich blogerów i vlogerów z siecią influencer marketingu!


  JAK DZIAŁAMY?

  Kierujemy się zasadą WIN-WIN-WIN, a stronami uczestniczącymi są:

   

  ZLECENIODAWCA X INFLUENCER X ODBIORCA

   

  Zleceniodawca - firma, która chce ze swoim produktem lub usługą dotrzeć do odpowiedniej bazy potencjalnych klientów dzięki zleceniu reklamy zebranym w serwisie Brandsabbath.com influencerom (blogerom i vlogerom), którzy jako eksperci wypowiadają rzetelną opinię o danym produkcie lub usłudze na swoich blogach i social mediach. 
  Rejestrując się jako firma można dodać własne kampanie. Przy pierwszej kampanii oferujemy pełną pomoc w obsłudze. 

  Plusy :
  Dzięki pracy influencerów, podzielonych na konkretne i ścisłe kategorie, reklama nie jest rażąca, nie dociera do przypadkowych osób oraz czytana jest tylko w konkretnym kręgu potencjalnie zainteresowanych osób!
  Teraz reklamując swój produkt lub usługę firma (zleceniodawca) ma pewność, że odbiorcy czytają i oglądają ją z chęcią i uwagą, a sama reklama przedstawiona jest w interesujący, ciekawy i indywidualny dla danego influencera sposób.
  Dzięki Brand Sabbath firma ma pełną kontrolę nad sukcesami i skutecznością działań influencerów. 

   

   

  Influencer - bloger lub vloger, który chce zaistnieć w blogosferze, dzięki swojej aktywności zostanie zauważony w szerszym kręgu, a serwis Brandsabbath.com jest dla niego źródłem pozyskania nowych odbiorców, nie tracąc przy tym poprzednich, którzy na bieżąco będą mieli najświeższe informacje o nowościach pojawiających się na jego blogu lub kanale. Co więcej dzięki funkcji Giełda ma możliwość wzięcia udziału w wybranej przez siebie i dostosowanej do twórczości kampanii reklamowej firm zlecających!
  Prowadzimy dwa rodzaje kampanii - wizerunkowa, w której influencer dostaje ogólne wytyczne dla postu i z góry ustalana jest indywidualna stawka zawierająca się z przewidywanych widełkach. Drugim rodzajem jest kampania linkowa, gdzie ustalana jest jedna stawka dla wszystkich influencerów, a ilość zarobionych pieniędzy mierzona jest poprzez ilość wejść w wygenerowany link. 

   

  Plusy :
  Dzięki automatycznemu odświeżaniu najnowszych postów twórca w szybki i łatwy sposób może znaleźć się na samym szczycie Strumienia Głównego, co jest najprostszym sposobem na zostanie zauważonym przez innych widzów i czytelników. Jeśli jego post zdobędzie zainteresowanie, pozyska polubienia i komentarze - post utrzyma się tam na dłużej!
  Każdy użytkownik na swoim profilu ma bezpośrednie i intuicyjne linki do swoich miejsc w internecie, dzięki czemu odbiorca po jednym kliknięciu znajdzie się na jego blogu, kanale lub jednym z podanych social mediów.
  Dodatkowo, dzięki serwisowi Brandsabbath.com, każdy twórca ma realną kontrolę efektywności postów poprzez funkcję Statystyki. Między innymi funkcja ta zawiera liczbę wejść w jego linki, na które inne osoby weszły za pośrednictwem portalu Brand Sabbath!

  Czy można zostać wyróżnionym?
  Tak! U nas to aktywność, a nie wielkość ma podwójne znaczenie! Jeśli będzie należał do osób, które najbardziej starają się rozwijać, zostanie wyróżniony, a jego posty będą pojawiać się wyżej. Mówiąc krótko - nagradzamy najaktywniejszych!
  Należy jednak pamiętać, że wszystkie wyróżnienia będą czasowe i żeby mogły być przedłużone, musi wykazywać się podobną aktywnością w okresie uprzywilejowanym.

  Co z kampaniami? Jak stać się ekspertem?
  Nic prostszego! W zakładce Giełda dodawane są kampanie reklamowe, w których wziąć udział może każdy zarejestrowany użytkownik, a ilość zleceń przypadających na jedną osobę jest nieograniczona.
   Każdy, kto uważa, że dany produkt lub usługa pasuje do jego twórczości i tematyki lub po prostu jest zaciekawiony ofertą może podjąć się danego zlecenia. Po ustaleniu warunków współpracy i przetestowaniu produktu lub usługi influencer publikuje swoją opinię docierając do swoich odbiorców. 

  Przebieg formalności łatwy i szybki, a influencer ma pewność, że dana firma jest sprawdzona i współpraca z nią będzie na przejrzystych warunkach.

   


  Odbiorca - czytelnik lub widz, który szuka nowych miejsc z danej tematyki, dzięki Brand Sabbath ma dostęp do aktywnych blogerów i vlogerów wciąż ulepszających swoje blogi i kanały, których liczba rośnie każdego dnia!

  Plusy :
  Rozszerzamy kategorie i docieramy do coraz większego grona influencerów, dzięki temu każdy z odbiorców będzie mógł znaleźć tu coś dla siebie.

  Twórca, którego dany odbiorca obserwuje jest tutaj?
  Świetnie! Będzie miał świeże informacje o udostępnianych przez niego nowościach, jak również może zobaczyć, kto jest w jego Networku i kim się interesuje! Być może dzięki Brandsabbath.com nawiąże tu kontakty i będzie współpracować z innymi influencerami.

   


  W skrócie - Brand Sabbath to duże narzędzie networkingowe, dzięki któremu każdy jest wygrywający!

  Jeśli czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie, dołącz do nas!

  Pamiętaj, że portal jest i zawsze będzie dla Ciebie darmowy!