• Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1927 twórców internetu
  Logowanie

  Error message here!

  Error message here!

  Resetuj hasło

  Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1927 twórców internetu
  Rejestracja

  Podaj adres e-mail, aby zresetować hasło.

  Resetuj hasło

  Powrót

  Close
  O stronie

   

   

   

   

  CZYM JEST BRAND SABBATH?

   

   

  KIM JESTEŚMY?
  Brand Sabbath, czyli korzyści dla każdego!
  Pierwsze takie miejsce, gdzie zbierają się twórcy internetu z wielu różnych kategorii, jak również ich widzowie i czytelnicy! Łączymy ludzi z pasją!

  DOKĄD ZMIERZAMY?
  Powstaliśmy, by wszelkim widzom i czytelnikom zapewnić dużą i wciąż powiększaną bazę aktywnych blogerów i youtuberów, dzięki czemu łatwiej i swobodniej mogą obserwować nowości swoich ulubionych twórców, jak również z łatwością znaleźć innych, którzy pasują do ich zainteresowań i gustu!

  Dla twórców korzyści mamy podwójne!
  Dzięki swojej aktywności mogą pokazać się naprawdę szerokiemu gronu odbiorców, jak również łatwiej i szybciej zostać zauważonym. Jest to idealne miejsce w drodze do pozyskania nowych widzów i czytelników!
  Co więcej każdy twórca, nawet ten początkujący będzie mógł korzystać z kampanii reklamowych. Mamy własne liczniki, które opierają się wyłącznie na tym, jak działacie na stronie, bierzemy pod uwagę częstotliwość postów i ilość polubień!

  Co za tym idzie nie wnikamy w ilość obserwujących Was osób na blogach, czy subskrypcji na youtube. Poziom rozwoju tych miejsc jest względny, bo tutaj jest możliwość jego ciągłego wzrostu!

  Stawiamy mocny nacisk na rzetelne i obiektywne oceny usług i produktów, KAŻDE ZLECENIE JEST DOBROWOLNIE WYBIERANE PRZEZ KAŻDEGO TWÓRCĘ!

  W skrócie - BS to duże narzędzie networkingowe, dzięki któremu każdy jest wygrywający!
  Jeśli czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie, dołącz do nas!
  Pamiętaj, że portal jest i zawsze będzie dla Ciebie darmowy!