• Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1925 twórców internetu
  Logowanie

  Error message here!

  Error message here!

  Resetuj hasło

  Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1925 twórców internetu
  Rejestracja

  Podaj adres e-mail, aby zresetować hasło.

  Resetuj hasło

  Powrót

  Close


  views Wyświetlenia profilu 400
  Tagi

 • art

 • views Wyświetlenia profilu 401

  Suchy basen z piłeczkami BabyBall - www.babyball.pl

  views Wyświetlenia profilu 401

  Zabawa w suchym baseniku BabyBall z piłeczkami

  views Wyświetlenia profilu 401

  views Wyświetlenia profilu 401
  Priv   
  Zmiana zdjęcia profilowego.

  BabyBall

  views Wyświetlenia profilu 401
  Priv   
  Zmiana zdjęcia profilowego.

  BabyBall

  views Wyświetlenia profilu 401

  Suchy basenik BabyBall z piłeczkami
  Jeśli szukasz świetnej zabawy dla swojego dziecka oraz chwili wytchnienia dla siebie, piankowe baseniki BabyBall zapewnią Ci to! Wykonane z solidnego i miękkiego materiału nadadzą się doskonale do każdego wnętrza. Przekonacie się również, jak łatwo dba się o poszycie basenu. Nadaje się do prania, a – co więcej – jego zakładanie i zdejmowanie jest banalnie proste. To wszystko dzięki naszym nieustannym próbom, by ulepszać konstrukcję. Piankowe baseny BabyBall robione są z myślą o wygodzie użytkowania.
  W naszej firmie wiemy, jak ważne jest rozwijanie wyobraźni dziecka – dlatego też stawiamy na kolory. Nasze wzory zachwycają bogactwem i intensywnością barw. Piłeczki dołączane do produktów są natomiast prostą, ale dającą mnóstwo frajdy zabawką dla maluszków. Można zastąpić je również ulubionymi zabawkami dziecka, a sam basenik zamienić wówczas w istny plac zabaw. W przypadku malutkich dzieci basen może pełnić też funkcję kojca.
  Nauka przez zabawę – czy można wymarzyć sobie coś lepszego? Dzięki piłeczkom nauka kolorów staje się przyjemnością! Gdy zabawa dobiega natomiast końca, trzeba posprzątać… Wrzucanie piłeczek do basenu może być doskonałą lekcją utrzymywania porządku dla Waszych pociech.
  Jest z czego wybierać: nie pozwalamy się klientom nudzić! Oferujemy 7 wzorów podstawowych basenów; od czasu do czasu pojawiają się również unikalne egzemplarze opatrzone mianem „edycji limitowanej”. Poza tym – jest aż 16 kolorów piłek! Daje to możliwość tworzenia tysięcy kombinacji kolorystycznych!
  Lato bywa kapryśne, ale gdy pogoda dopisuje, nie zapominajcie o BabyBall! W upalne dni baseniki świetnie sprawdzają się na świeżym powietrzu. Nieważne, czy organizujecie grilla, czy opalacie się w ogródku – basenik będzie doskonale służył dziecku. Będzie się ono mogło bezpiecznie bawić, podczas gdy Wy zajmiecie się sobą! Dzięki swoim optymalnym wymiarom baseniki nie zajmą też dużo miejsca wewnątrz (wysokość: 40 cm, średnica: 80 cm).
  A gdy wybierzecie się na urlop – koniecznie weźcie ze sobą basenik! Sprawdzi się i na plaży, i nad jeziorem, i w górach w pięknych okolicznościach przyrody. Dla dziecka będzie również bodźcem znajomym i pozwalającym lepiej zadomowić się w obcym otoczeniu.
  Suche baseniki znajdują też zastosowanie w rehabilitacji. Chociaż może trudno w to uwierzyć, ale rehabilitacja kulkowa może być z powodzeniem wdrażana przez zabawę. Podczas takiej zabawy wspomagane jest również czucie głębokie (zmysł orientacji ułożenia części własnego ciała). Niedawno podarowaliśmy jeden z baseników Małemu Wielkiemu Bohaterowi Filipkowi Janasowi. Uśmiechom nie było końca! Dzięki BabyBall chłopczyk może teraz bawić się, ale i rehabilitować u siebie w domu! Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy dać coś od siebie temu chłopcu, który musi na co dzień mierzyć się z tyloma przeciwieństwami losu. Kolejny raz przekonaliśmy się, że warto pomagać!
  A jeśli nie jesteś rodzicem, a szukasz prezentu dla maluszka – BabyBall przychodzi Ci z pomocą! Nasz zespół pomoże Ci dobrać odpowiedni wzór basenu i najlepsze kolory piłek. Zdaj się na nas!
  Po szybki kontakt zapraszamy na naszą stronę facebookową!
  Zespół BabyBall

  BabyBall zapraszamy na www.babyball.pl

  BabyBall