• Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1933 twórców internetu
  Logowanie

  Error message here!

  Error message here!

  Resetuj hasło

  Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1933 twórców internetu
  Rejestracja

  Podaj adres e-mail, aby zresetować hasło.

  Resetuj hasło

  Powrót

  Close


  views Wyświetlenia profilu 9008
  Tagi

 • lifestyle

 • views Wyświetlenia profilu 9009

  #lifestyle

  Mamy o co się martwić!

  Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu, żeby przygotować naszych rodziców na zmiany, które nadciągają. Wiele rozwiązań i wyzwań, dla nas są codziennością. Natomiast nasi rodzice i dziadkowie niekoniecznie poradzą sobie z naszym światem. Zwyczajnie nie są na to przygotowani.

  Tym bardziej teraz osoby starsze potrzebują młodych bardziej, niż kiedykolwiek. O powodach mojego postu i apelu do młodszych, jak również starszych osób. Piszę na blogu, do którego zapraszam, ponieważ uważam, że powinniśmy coraz głośniej mówić o tym problemie. https://brandsabbath.com/5748739656

  views Wyświetlenia profilu 9009

  #lifestyle

  Sprawdzam i dopytuję...

  Wiadomości, które od Was dostaję wszystko, czym dzielicie się w grupie oraz każdy komentarz analizuję.

  Nagle SZOK!

  Nagle okazuje się, że powód poniżania, odtrącenia i wyśmiewania leży w nas samych! Dlaczego tak jest i skąd się to bierze? Postanowiłem zadać sobie pytanie ,,Czy wszyscy są poniżani bez powodu?"

  Wnioskami podzieliłem się na blogu, w tekście pod tym samym tytułem. Czekam na Twój komentarz i zachęcam do dyskusji. https://brandsabbath.com/2088135157

  views Wyświetlenia profilu 9009

  #lifestyle

  Dość tego!

  Osoby grube są takie, a chude takie, bo coś! Społeczeństwo homoseksualne, jest takie ponieważ! Ludzie powinni to, albo tamto!

  Wystarczy tego! Kiedy ludzie nauczą się nie pouczać, nie przyklejać innym chorób i schorzeń? Co musi się stać, żeby przestali pouczać innych, jak mają żyć i wychowywać swoje dzieci?

  Nie wiem ile jeszcze osób musi powtórzyć to samo, aby w końcu dotarło do ludzi, że nie są odpowiednimi ludźmi, aby pouczać innych? Na blogu opublikowałem ,,Szczęśliwi ludzie nie potrzebują oceniać". Mam nadzieję, że kilku osobom da do zrozumienia, dlaczego nie powinniśmy oceniać za wygląd, poglądy, wiarę czy orientację seksualną.

  Jeśli się ze mną zgadzasz, zostaw komentarz lub podaj dalej.

  >>> https://brandsabbath.com/7479882273

  views Wyświetlenia profilu 9009

  #lifestyle

  Co dałoby Ci szczęśliwe życie?

  Jesień to taki czas, gdy dużo analizujemy i popadamy w melancholię. Zacząłem się zastanawiać, co bym robił gdybym był całkowicie szczęśliwy. Spełnił się zawodowo, postawił dom i miał rodzinę. Dużo czasu i nie musiał się przejmować etatem.

  Dotarło do mnie kilka wniosków, którymi dzielę się w jednym z najnowszych treści na blogu. Życie i podejście do wielu spraw na pewno by się zmieniło, a przy tym łatwiej byłoby uporać się z codziennymi wyzwaniami i życiowymi zakrętami. https://brandsabbath.com/5357605169

  views Wyświetlenia profilu 9009

  #lifestyle

  Co niby ma zrobić rodzic?

  Pobić kogoś kto dokucza dziecku? Iść na skargę do rodziców czy dyrektora szkoły? Każde rozwiązanie wydaje się dobre, albo złe. Ostatecznie zależy od tego, jak sprawy załatwia rodzic.

  Z jednej strony gdy rodzic pójdzie prywatnie do rówieśnika swojego dziecka, jego rodziców czy do szkoły, albo może sprawić, że coś się zmieni na lepsze, albo przyniesie się dziecku wstydu.

  Jaką taktykę obrała moja mama?

  To podejście było zależne od sytuacji. Przede wszystkim dużo ze mną rozmawiała i uczyła z dziadkiem, żebym był silny, potrafił reagować, walczyć o siebie i nie zatracił prawidłowej samooceny. Z drugiej jednego typa zaciągnęła do wychowawczyni, a drugiego dorwał ojciec pod szkołą. Innym razem sam musiałem stanąć we własnej obronie i uświadomić kilku śmiałków, że są żenujący i nie robią na nikim wrażenia.

  Więcej wniosków w najnowszym felietonie na blogu. https://brandsabbath.com/3122266978

  views Wyświetlenia profilu 9009

  #lifestyle

  Nie powinniśmy siedzieć cicho!

  To samo co napisałem na blogu, powtórzę tutaj! Nie jesteśmy frajerem gdy zgłaszamy na policję wyrządzoną krzywdę, tylko gdy kryjemy patologię!

  Wydanie książki ,,Przygotuj się na Start", zamyka pewien rozdział w moim życiu, ale przy okazji przypomina wiele nieprzyjemnych sytuacji, które w niej opisuję. Postanowiłem tym samym przejrzeć portale informacyjne z artykułami o napaściach w szkołach.

  To co w nich przeczytałem, przechodzi ludzkie pojęcie. Jak gówniarz, może zrobić taką krzywdę innemu dziecku?! Gdzie są rodzice tej patologii?!

  fot. Kylo X https://brandsabbath.com/5240357326

  views Wyświetlenia profilu 9009

  #book

  Świat uczy nas życia od najmłodszych lat.

  Chciałbym pokazać Ci na przykładach, że nawet jeśli od dzieciaka wmawiano Ci, że zostaniesz nikim, każde słowo było kłamstwem.

  Ludzie których spotykałem od dziecka lub wszelkie przykrości, były efektem tego, jaki jestem dzisiaj. Podejrzewam, że masz podobnie, dlatego coś dla Ciebie napisałem.

  eBook powstał z myślą o wszystkich, którzy spotkali się z poniżaniem, dyskryminacją i depresją, spowodowaną odtrąceniem przez ludzi. Opowiada o tym, jakie sytuacje mają na nas wpływ i dlaczego powinniśmy je analizować. To nie pseudo poradnik o życiu, a dowód na to, że jesteś kimś i nikt nie może przeszkodzić Tobie w byciu szczęśliwym człowiekiem.

  Zajrzyj na stronę, to do niczego Cię nie zobowiązuje. https://brandsabbath.com/6710269909

  views Wyświetlenia profilu 9009

  #lifestyle

  Ciężko mi to pojąć

  Co kieruje ludźmi, którzy wciąż wytykają błędy, pouczają, a gdy kończą się im argumenty, zaczynają wyzywać i szydzić? Takie podejście, jest nie tyle co przykre, co zwyczajnie nie w porządku.

  Zazdrość była znana od pokoleń. Niby dlaczego dobrze znane nam panie w okienkach urzędów, zwykle są niemiłe? Moim zdaniem mają świadomość, że znają przepisy, a ludzie przed okienkiem niekoniecznie. Czują się bezpieczne za szybką, a do tego świadome, że większość nie traktuje ich pracy poważnie, potrzebują się dowartościować, więc wiecznie stwarzają jakieś problemy. Być może mam pecha albo rzeczywiście schemat się powtarza, ale nie pamiętam urzędnika, który byłby pozytywny i nie miał jakiegoś problemu.
  Podobnie sekretarki, chociaż w tym przypadku, również nie zawsze, takie stanowiska są powtarzającym się schematem.

  Gdyby tak wprowadzić zmiany w Internecie, może w końcu nastałby spokój? https://brandsabbath.com/7353340899

  views Wyświetlenia profilu 9009

  #book

  Kolejne marzenie, które łatwo spełnić?

  Skąd moje rozczarowanie i czy ta książka była warta swojej ceny? Czas na nową recenzję i uświadomienie, że nie wszystkie książki mogą być dobrym poradnikiem. https://brandsabbath.com/3462133681

  views Wyświetlenia profilu 9009

  #beauty

  Trądzik dla wielu z nas jest problemem.

  Gdy byłem nastolatkiem, miałem całą twarz w krostach. Dzisiaj nikt tego nie pamięta, nie rozlicza mnie z tego, jak wyglądałem. Mimo wszystko pamiętam tamten czas.

  Jeszcze gorsza była sytuacja mojej koleżanki, która postawiła wszystko na jedną kartę i się wyleczyła.

  Co stosować na trądzik młodzieńczy? Czy suplement diety na trądzik, jest dobrym pomysłem? Czy warto wykorzystywać preparaty i metody w leczeniu trądziku? Dowiesz się tego, czytając nowy artykuł na blogu! https://brandsabbath.com/1604978961