• Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1914 twórców internetu
  Logowanie

  Error message here!

  Error message here!

  Resetuj hasło

  Stwórz swój własny network
  Nasz network ma już 1914 twórców internetu
  Rejestracja

  Podaj adres e-mail, aby zresetować hasło.

  Resetuj hasło

  Powrót

  Close


  views Wyświetlenia profilu 130
  Tagi

 • lifestyle
 • fashion
 • business
 • beauty

 • views Wyświetlenia profilu 131

  views Wyświetlenia profilu 131

  :)

  views Wyświetlenia profilu 131

  Kawa z masłem - nowy sposób na odchudzanie
  Tak, dobrze przeczytaliście. Kawa z dodatkiem masła to ostatni krzyk mody wśród miłośników zdrowego odżywiania. Być może jest to nieco niekonwencjonalny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, jednak wiele osób zapewnia, że jest on zaskakująco skuteczny.

  Kuloodporna kawa - jak ją przygotować?

  Ta nietypowa kawa nazywana jest kuloodporną, gdyż ma nie tylko stymulować nasz organizm do spalania tłuszczu, ale również poprawiać pracę naszego mózgu oraz dodawać energii na cały dzień. Twórcę tego napoju zainspirowała herbata pita przez tybetańskich mnichów.

  Jak ją przygotować? To dziecinnie proste - do świeżo zaparzonej, gorącej kawy powinniśmy dodać łyżeczkę masła oraz łyżeczkę oleju kokosowego. Dla lepszego efektu smakowego możecie dorzucić do niej także różnego rodzaju przyprawy, takie jak cynamon, mielone goździki lub kardamon. Jeśli odrzuca was myśl o okach tłuszczu, pływających po powierzchni waszego ulubionego napoju, zmiksujcie kawę przed podaniem. W ten sposób otrzymacie jednorodny koktajl, o delikatnym, śmietankowym smaku.

  Na czym polega fenomen kawy z masłem?

  Osoby, które od dłuższego czasu regularnie pijają kuloodporną kawę, polecają ją jako prosty sposób utratę kilku zbędnych kilogramów. Jednak jest to tylko jedna z zalet, płynących ze spożywania takiego napoju. Tłuszcz rozpuszczony w kawie to fantastyczne źródło energii, które wzmacnia pobudzające działanie czarnego napoju oraz sprawia, że nasz mózg pracuje sprawniej. Właśnie z tego względu powinniście ją pić wyłącznie o poranku. No chyba, że czeka was całonocne przyjęcie, na którym zamierzacie tańczyć do upadłego.

  Co bardzo ważne, kawa zmieszana z masłem ogranicza nasz apetyt i sprawia, że przez bardzo długi czas czujemy się najedzeni i nie mamy ochoty na podjadanie. Kawa uznawana jest za naturalny spalacz tłuszczu, a w połączeniu z masłem jej właściwości jedynie się wzmacniają. Entuzjaści tego napoju twierdzą, że włączenie go do diety może zaowocować utratą nawet 10 kilogramów, gdyż nasz organizm spala nie tylko tłuszcz dostarczony mu razem z kawą, ale także ten zmagazynowany w naszym ciele.

  Należy jednak pamiętać, że pijąc kuloodporną kawę, powinniśmy przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim należy wykorzystywać jedynie prawdziwe masło, bez dodatku oleju roślinnego lub margaryny. Niestety, twórcy tego napoju sugerują również, iż poza kawą, o poranku nie powinniśmy spożywać już nic więcej. Dla wielu osób może to być ogromny problem, chociaż ponoć napój ten rzekomo ma nam zagwarantować uczucie sytości aż do obiadu. Jak myślicie - warto spróbować?

  views Wyświetlenia profilu 131
  Priv   
  Zmiana zdjęcia profilowego.
  views Wyświetlenia profilu 131

  views Wyświetlenia profilu 131
  Priv   
  Zmiana zdjęcia profilowego.
  views Wyświetlenia profilu 131
  Priv   
  Zmiana zdjęcia profilowego.
  views Wyświetlenia profilu 131

  Budowa struktur MLM/program partnerski